Студия йоги онлайн | SutraTeam

Як виник проєкт онлайн студії йоги SutraTeam


Как возник проект онлайн школы йоги Sutrateam

Ідея цього проекту народилася у 2018 році. В цей час, завдяки зростаючій популярності мого YouTube каналу про йогу, я утвердилася в думці про те, що йога онлайн набирає обертів.Йога для вас стане:

  • порятунком від нерухомого способу життя;

  • високого рівня стресу;

  • засобом від болю у спині;

  • новим шляхом, новим життям, пошуком та знайомство з істинним Я.

Все більше людей звертають свій погляд до цієї практики, все більше молодих та цікавих йога-інструкторів можна зустріти вже не лише у йога-студіях, а й на просторах інтернету. Різноманітність стилів та напрямків зростає, йога стає трендом.


Як народилася моя йога-зірка.


Я прийшла в йогу, побудувавши чудову кар'єру на телебаченні. Я любила свою роботу, насолоджувалася спілкуванням з колегами. Ми були, жили та працювали на одній хвилі, створюючи багато цікавих телепроектів. Саме телевізійний досвід допоміг мені у створенні каналу YouTube.

Весь цей час я багато подорожувала, лише зрідка працюючи в телепроектах, знімала багато тренувань у різних поїздках і мріяла про щось дуже глобальне, дуже важливе і значуще в моєму житті. Мені й далі хотілося знімати, але я вже думала про зйомки у ключі йоги.


"Моєю мрією стало зібрати онлайн команду найкращих практиків, вчителів та інструкторів, які хотіли б ділитися своїм досвідом з іншими."


Мені хотілося знімати найкрасивіші відео, які мотивували б на практику, щоранку кликали на килимок, створювали відчуття причетності до тонкого таїнства моменту, глибоких переживань. І я вже не могла зупинитись.


Швидко пишеться, та не швидко знімається. Пройшло довгих 3 роки, перш, ніж проект набув помітних оком контурів. У моєму житті з'явився ще один проект, який вже бігає і претендує на мамин йога-килимок. І за цей час у мережі з'явилося ще більше пропозицій із йогою онлайн. Я неймовірно рада, що у світі зростає кількість практиків йоги. Я точно знаю, що це лише покращує наше життя, переводячи його на інший рівень якості та сприйняття. І я вірю, що наш проект стане вашим улюбленим майданчиком для практики.


Саме в нашій онлайн-студії ви знайдете високий рівень:


  • викладання;

  • побудови практики;

  • зйомок та статей.


Ми знаємо, що найцінніше у нашому світі сьогодні – це час. Тому ми прагнемо вкласти максимум користі в короткі тренувальні мережі та корисні статті. Якщо ви дасте нам шанс з'явитися у вашому житті, ми дуже намагатимемося не підвести ваші очікування.


Реєструйтеся зараз і отримайте 14 днів повного доступу до всіх уроків БЕЗКОШТОВНО!


Засновник проекту SutraTeam телепродюсер та автор YouTube каналу про йогу

Ольга Земкова