FAQ | SutraTeam

Допомога

Часто задавані питання

Як скинути пароль?


На сторінці входу натисніть Забули пароль? , введіть адресу електронної пошти, пов'язану з вашим обліковим записом, та натисніть Надіслати інструкції. Електронний лист з інструкціями незабаром прийде на вашу поштову скриньку. В електронному листі з інструкціями натисніть Скинути пароль, і вам буде запропоновано вибрати новий пароль перед перенаправленням на сторінку каталогу.


Як мені змінити пароль? 


Після входу до свого облікового запису ви можете змінити пароль, натиснувши Профіль у верхньому меню навігації. Перейдіть на вкладку Пароль та оновіть пароль.


Як оновити платіжну інформацію?


Після входу до свого облікового запису ви можете оновити платіжну інформацію, натиснувши Профіль у верхньому меню навігації. Перейдіть на вкладку Платежі та оновіть платіжну інформацію.


Як мені скасувати підписку, що повторюється?

Після входу до свого облікового запису ви можете скасувати підписку, що повторюється, натиснувши Профіль у верхньому меню навігації. Перейдіть на вкладку Платежі та знайдіть свій план підписки внизу сторінки. Натисніть Редагувати план та Скасувати підписку. Ваша підписка буде анульована, і ваш доступ буде закрито в кінці поточного періоду оплати.


Моя кредитна картка відхиляється. Чому так?

Багато кредитних / дебетових карток мають обмеження на покупки в Інтернеті. Якщо ваша карта відхиляється, зверніться до банку, який обслуговує вашу кредитну картку, і повідомте їм, що купівля, яку ви хочете здійснити, є дійсною. Крім того, деякі кредитні/дебетові картки не допускають повторного виставлення рахунків за передплату і, отже, їм може бути відмовлено. Переконайтеся, що регулярні платежі за підпискою активовано для цієї картки.

Перевірте наявність коштів на карті. Якщо у вас кредитна карта, перевірте доступні кошти по вашій кредитній лінії.

Перевірте, чи не заблоковано вашу картку/не закінчився термін дії картки. Перевірте правильність введених даних: номер картки, термін дії, CVV.


Як я можу сплатити підписку?

Для оплати підписки можна використовувати кредитні картки VISA, MasterCard, American Express, а також оплатити через платіжну систему PayPal.Чи можу я дивитися відео за допомогою Chromecast та AirPlay?

Так! І Chromecast і Airplay сумісні з нашим сайтом.

Щоб використовувати Chromecast: знайдіть піктограму Chromecast у нижньому правому куті відео, яке хочете транслювати. Клацніть піктограму та виберіть Chromecast у спливаючому вікні браузера.

Щоб використовувати AirPlay: відкрийте відео на своєму пристрої Apple і клацніть піктограму AirPlay у нижньому лівому куті.


Чи можу я дивитися відео на телевізорі ?

Так. Підключивши ноутбук безпосередньо до телевізора за допомогою кабелю HDMI, ви зможете дивитися відео з нашого сайту на телевізорі.

Також ви можете відкрити платформу в браузері на телевізорі, або ввімкнути трансляцію з телефону за допомогою Air Play (для власників iPhone)Які браузери підтримуються?

Хоча ми рекомендуємо використовувати останню версію Google Chrome, підтримуємо також браузери Firefox і Safari, випущені протягом останніх п'яти років. У вас можуть виникнути проблеми з відтворенням під час використання застарілого браузера або будь-якої версії Internet Explorer.


Як працює підписка?

Наша платформа працює за принципом рекурентних платежів. Це означає, що оплата за наступний період буде автоматично списуватися з вашої карти. Перший раз оплата списується після закінчення пробного періоду, якщо ви його не скасуєте протягом 14 днів. Далі оплата буде списувати автоматично раз на місяць/півроку/рік, залежно від обраного тарифу. Ви можете скасувати підписку в будь-який момент в особистому кабінеті і оплата за наступний період не буде списана, при цьому у вас залишиться доступ до контенту на той період, за який ви вже сплатили.


Я отримаю доступ до одного курсу чи всіх, оформивши підписку?

При оформленні підписки ви отримуєте доступ до повного каталогу тренувань на платформі. На сьогоднішній день це:

  • 124 тренування

  • 26 курсів

  • більше100 годин практики

Різноманітні практики для будь-якої мети, рівня та часу доби в одному місці!

Каталог тренувань регулярно поповнюється і нові курси також будуть включені у ваш пакет підписки!


Чи можна спочатку переглянути тренування або оплата передплати відразу?

Так! Для того, щоб ви самі переконалися у професіоналізмі наших інструкторів, спробували практику з ними, знайшли свої улюблені тренування та зрозуміли, чи підходить вам формат ми і зробили БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ ПЕРІОД! Спочатку пробуєте - потім приймаєте рішення про покупку.


Чому платформа просить прив'язати карту, якщо хочу спробувати безкоштовно?

Система влаштована так, що для отримання безкоштовного пробного періоду потрібно вказати платіжну інформацію, але плата за тариф буде списана тільки ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ПРОБНОГО ПЕРІОДУ, якщо ви вирішите залишитися з нами. Тобто, на 15-й день. 14 днів ви можете займатися абсолютно безкоштовно. Якщо вам щось не підійде або не сподобатися, ви можете скасувати підписку будь-якої миті до закінчення пробного періоду та оплата списана не буде.


Я боюся прив'язувати карту, це точно безпечно?

Обробка внесених вами персональних даних здійснюється на підставі закону України №2297-VI від 01.06.2010 «Про захист персональних даних».

Ваша інформація надійно захищена і навіть адміністратори платформи не бачать ваших платіжних даних.


Крім того, ви завжди можете поставити будь-яке питання або звернеться за допомогою до нашого Чату турботи, де вас завжди тепло зустріне наш менеджер Яна!